יום ב', יט’ בתמוז תשע”ט
דף הבית גלישה בטוחה קורה אצלנו במחוז למידה שיתופית למידה משמעותית
מיזמים יהדות מורשת אתר במבט מיוחד למידה בחירום
גלישה בטוחה תשע"ח
הרצאות הכנס, לוגו, מצגות חומרים ודגשים לשבוע גלישה בטוחה תשע"ח - בסימן "לפני הshare חושבים על החבר"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
כנס לקראת שבוע גלישה בטוחה

תודה לכל הבאים לכנס, נהנינו מאד לרכוש ידע, להביע דעות ולנהל דיונים. מצורף קובץ ובו מגוון פעילויות לשבוע גלישה בטוחה. מובא לכם מגוון רחב של פעילויות לשימוש מושכל
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
בשנת הלימודים תשע"ד התקיימה סדרת הרצאות מקוונות בנושא הגלישה הבטוחה והסכנות ברשת עבור ההורים. כאן מובאות ההקלטות של השיחות.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
- מיזם מחוזי תשע"ה
קרא עוד...
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה מתמקד השנה במיזמים ה"מובילים יוזמה לגלישה בטוחה".במחוז תיערך תחרות לעיצוב מדבקה שתוצמד לטלפון הנייד ושתזכיר ותטפח שימוש ראוי וזהיר ב- whatsapp וברשתות החברתיות בכלל. במקביל תיערך תחרות לעיצוב אפליקציה המעודדת שימוש זהיר ובלתי פוגעני בכלים אלה.
קרא עוד...
הזמנה לכנס שייערך ביום ראשון, ה' בשבט תשע"ה, 25/1/2015, באשכול הפיס בבית שמש
קרא עוד...
היערכות לשבוע הגלישה הבטוחה ברשת י"ט-כ"ד בשבט תשע"ה 8-13/2/2015
קרא עוד...
קרא עוד...
שורה ארוכה של ידוענים נרתמו לקמפיין למאבק באלימות ובריונות ברשת של איגוד האינטרנט הישראלי. על כל הטוב שברשת לא ניתן להתעלם מהצדדים הקשים שבה, ועלינו המחנכים מוטל כל העת לחנך לחנך ועוד לחנך ולכוון עוד ועוד ועוד.
קרא עוד...
קרא עוד...
אחרי שגילו שבנם וחבריו צילמו בנייד סרטון התערטלות של נערה מבית הספר והתכוונו להפיצו, החליטו הוריו של נער מהעמק להזמין מיד לביתם את הוריה ההמומים ואת הורי הנערים המעורבים. ביחד הם מחקו את הסרטון, פרמטו את הניידים והמחשבים של הנערים, הענישו אותם בחומרה והסכימו ביניהם שהפרשה לא תגיע למשטרה. "אם לא היינו שמים לב היום, היינו הכותרת בעיתונים של מחר". ויש להם גם מסר אחד ברור - הורים, תתעוררו
קרא עוד...
להלן פעילויות ומקורות המותאמים לחמ"ד. בדקו והתאימו לתלמידיכם.
קרא עוד...
בתי ספר במחוז