יום ב', כה’ בטבת תשע”ז
דף הבית גלישה בטוחה קורה אצלנו במחוז למידה שיתופית למידה משמעותית
מיזמים יהדות מורשת אתר במבט מיוחד למידה בחירום
כנס סוף השנה יתקיים השנה בשיתוף עם מחוז מנח"י. הכנס יתקיים ביום ד', 1 ביוני תשע"ו בין השעות: 16:00-19:00.הכנס יתקיים בעיריית ירושלים. נפגשים בבכיכר ספרא בשעה 16:00. להתראות!!!
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
החינוך לגלישה בטוחה ונבונה ולהתנהלות הולמת ואחראית ברשת, מהווה אחד הממוקדים החשובים בפעילות הלימודית והחברתית בסביבה המתוקשבת. הנושא מועלה ומטופל והסוגיות נדונות במהלך כל השנה במועדים קבועים ומזדמנים, כחלק מתכנית עבודה מסודרת ולעתים כמענה לאירועי אקטואליה הדורשים התייחסות. שיא של פעילות חינוכית וערכית מתקיים במהלך שבוע הגלישה הבטוחה ברשת בו שותפים בו בזמן כל בתי הספר במחוז. קשה לסכם את עושר העשייה. בחרנו דוגמאות מעטות ללקט זה.
קרא עוד...
מידעון תקשוב מחוזי המשקף עשייה לימודית וחברתית בסביבות למידה מתוקשבות
קרא עוד...
עוד שלב בתכנית התקשוב הלאומית: מורים למדעים במעלה אדומים, אפרת, מטה בנימין ובית אל קיבלו טאבלטים.
קרא עוד...
ממטבעות המכבים ועד אחי גיבורי התהילה - חידון חנוכה מחוזי
קרא עוד...
תכנית הקשר הרב דורי בונה גשר בין דורי ומחזקת את מערכת הקשרים בין תלמידי בתי הספר לבין האוכלוסייה המבוגרת בקהילה, באמצעות הסביבה הטכנולוגית ותוך למידה ושימור המורשת. התכנית משלבת את הידע של הצעירים במיומנויות המאה ה-21, ואת שליטתם בטכנולוגיות התקשוב עם התנדבות ונתינה. המפגשים מזמנים דיאלוג יצירתי מפרה בו כל צד תורם מיתרונותיו לחיזוק הקשר הבין –דורי. הלמידה ההדדית והחוויות המשותפות תורמים להבנה טובה יותר של בן הדור האחר ליצירת מערכת שורשית וערכית, תרומה חברתית לקהילה ולשימור המורשת היישובית, הקהילתית והלאומית של מדינת ישראל.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
בימים אלו מתקיימת השתלמות מדריכים בבית יציב.
קרא עוד...
מידעוני תקשוב מחוזיים מלקטים ומציגים מעט מן העשייה הענפה בבתי הספר במחוז. כל מידעון מתמקד בנושא מרכז ומביא דוגמאות מן השטח.
קרא עוד...
קול קורא לפעילות ויזמות בתשע"ו
בתי ספר במחוז


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS