יום ב', יט’ בתמוז תשע”ט
דף הבית גלישה בטוחה קורה אצלנו במחוז למידה שיתופית למידה משמעותית
מיזמים יהדות מורשת אתר במבט מיוחד למידה בחירום
תקשוביתון - מידעון כמעט אמצע שנה...
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
כנס סוף שנת הלימודים תשע"ז
מידעון פתיחת שנה, תקשוב מחוז ירושלים
סיכום העשייה בתקשוב מחוז ירושלים בשנת תשע"ו, ובעיקר - עם הפנים לתשע"ז. יעדים, תפוקות חדשות, קולות קוראים, למידה שיתופית, הקשר הרב דורי, פרויקטים של חנ"מ, ספרים ויחידות תוכן דיגיטליים, ועוד...
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
כנס סוף השנה יתקיים השנה בשיתוף עם מחוז מנח"י. הכנס יתקיים ביום ד', 1 ביוני תשע"ו בין השעות: 16:00-19:00.הכנס יתקיים בעיריית ירושלים. נפגשים בבכיכר ספרא בשעה 16:00. להתראות!!!
קרא עוד...
הקייטנות הדיגיטליות גם פה אצלנו במחוז!! בקיץ 2016 נהנינו כולנו קייטנות מהנות ומלמדות בהנאה רבה.
קרא עוד...
ביכורי העשייה במחוז
לכבוד סוף השנה, קיימנו כנס תודה לרכזי התקשוב של המחוז. במהלך הכנס חולקו תעודות הצטיינות לבתי ספר ולרכזים במחוז.בתחילת הכנס הוקרן סרטון שהיווה תקציר הפעילויות בבתי הספר במחוז. הסרטון הציג תמצית של פעילויות שנשלחו על ידי בתי הספר.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מידעון גלישה בטוחה
החינוך לגלישה בטוחה ונבונה ולהתנהלות הולמת ואחראית ברשת, מהווה אחד הממוקדים החשובים בפעילות הלימודית והחברתית בסביבה המתוקשבת. הנושא מועלה ומטופל והסוגיות נדונות במהלך כל השנה במועדים קבועים ומזדמנים, כחלק מתכנית עבודה מסודרת ולעתים כמענה לאירועי אקטואליה הדורשים התייחסות. שיא של פעילות חינוכית וערכית מתקיים במהלך שבוע הגלישה הבטוחה ברשת בו שותפים בו בזמן כל בתי הספר במחוז. קשה לסכם את עושר העשייה. בחרנו דוגמאות מעטות ללקט זה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
תכנית הקשר הרב דורי
תכנית הקשר הרב דורי בונה גשר בין דורי ומחזקת את מערכת הקשרים בין תלמידי בתי הספר לבין האוכלוסייה המבוגרת בקהילה, באמצעות הסביבה הטכנולוגית ותוך למידה ושימור המורשת. התכנית משלבת את הידע של הצעירים במיומנויות המאה ה-21, ואת שליטתם בטכנולוגיות התקשוב עם התנדבות ונתינה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
קרא עוד...
בימים אלו מתקיימת השתלמות מדריכים בבית יציב.
קרא עוד...
בתי ספר במחוז