יום א', ה’ בסיון תשפ”א
דף הבית גלישה בטוחה קורה אצלנו במחוז למידה שיתופית למידה משמעותית
מיזמים יהדות מורשת אתר במבט מיוחד למידה בחירום
למידה מרחוק - משבר הקורונה - 2020
לאור אירוע התפתחות נגיף קורונה בישראל, משרד החינוך פרסם נוהל ללמידה מרחוק בחירום והנחיות בנושא הקורונה. המתעדכנות מדי יום בהתאם להמלצות משרד הבריאות. מצורפת המצגת מהמפגש הסינכרוני.כמו כן מצורפים בהמשך הקישורים להדרכות על כלים שונים של מדריכי המחוז המיועדים לכלל הצוותים. מוזמנים להכנס וללמוד.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
למידה בשעת חירום 2018 תשע"ח
תרגיל הלמידה בחירום הנו חלק מתרגול ההתמודדות במצבי חירום ומתקיים בשבוע בו כל מערכת החינוך מתרגלת התגוננות בשעת חירום. הנחיות, קישורים והסברים לקראת התרגיל, וקישור לטופס הדיווח המחוזי
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
תרגיל למידה בחירום 2017 תשע"ז
משרד החינוך מקיים תרגיל ארצי, המדמה מצב של למידה מרחוק בעתות חירום. המעבר משגרה למצב של למידה מרחוק בשעת חירום מצריך היערכות מערכתית נרחבת, כדי לאפשר לתלמידים להמשיך שגרת למידה מרחוק. כאן ניתן למצוא מידע למפעילי התרגיל.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
אקדמיה ברשת - מערכת שיעורים סינכרוניים
לוח שידורי "אקדמיה ברשת" - שיעורים סינכרוניים להקרנה בכיתות. הטכנולוגיה הדיגיטלית מאפשרת כיום לא רק לפרוץ את גבולות הכיתה והזמן, אלא גם להתאים אישית חומרי העשרה והעמקה לכל לומד, ולזמן לכל שוחר דעת מגוון מידע בתחומי עניין רבים. משרד החינוך מרחיב את ההיצע לכל תלמיד בתכנית "אקדמיה ברשת" ומזמן לתלמידים, מורים והורים חוויית למידה והעשרה להעמקה ומתן מענה לסקרנות של לומד צעיר במגוון תחומי עניין ודעת. הלמידה משולבת מומחים בתחומם, ומטרתה להעניק ללומדים מגוון הרצאות בתחומים מגוונים של מדעי הרוח, החברה, מדעים וטכנולוגיה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 160
בתי ספר במחוז
למידה שיתופית מבראשית
למידה שיתופית עם קהילות בחו"ל
למידה שיתופית "ביתית" (בתוך בתי הספר)
למידה שיתופית במחוז ובארץ